Ubytování

Hledáte místo pro týdenní pobyt v létě anebo raději prodloužený oddychový víkend na jaře či na podzim? Tak či onak jste na správně na našich stránkách a těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Celková kapacita areálu je maximálně 16 osob. V budově penzionu jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje a 2 čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím. Zbylou ubytovací kapacitu poskytuje samostatně stojící stodola-viz níže. Prostory penzionu jsou převážně bezbariérové. 

Obytná část, jakož i přilehlé hospodářské budovy, prošly rozsáhlou rekonstrukcí, přičemž duch tohoto místa zůstal zcela zachován.

   

Součástí obytných prostor penzionu jsou společné kuchyňky (jedna vnitřní a jedna venkovní) sloužící k přípravě jednoduchých snídaní a nenáročných jídel. Disponují klasickým vybavením jako lednice s mrazákem, vařiče, toustovač, rychlovarná konvice, mikrovlnka, kuchyňské potřeby a nádobí.  

V zadní části dvora je hostům trvale přístupný sklípek, zásobený místními vinaři a určený k posezení u dobrého vínka. 

Stáj s několika králíky a morčátky je určená pro radost zejména dětí pod dohledem dospělých. Zvířata je možné brát i mimo stáj, avšak zajištění jejich pohodlí a bezpečnosti je na prvním místě. Vaši „domácí mazlíčci“ jsou při zachování pořádku na penzionu vítáni za předpokladu, že nedojde žádným způsobem k omezení ostatních hostů.

 

Stodola na konci dvora penzionu pojme 4 osoby. Lůžka jsou umístěna v patře. Je určena početnějším rodinám nebo skupinám blízkých přátel. Kompletně otevřený prostor nezaručuje soukromí, avšak interiér odkazuje na původní účel budovy a hostům přináší nevšední zážitky. Součástí je vlastní sociální zázemí a plně vybavený kuchyňský kout. 

Krytý a uzamykatelný prostor na konci hospodářských budov penzionu slouží k odložení rozměrnějšího vybavení, údržbě bicyklů, odložení kočárků, člunů apod. V blízkosti penzionu se nachází restaurace, vinotéky, prodejny potravin, smíšeného zboží, drogerie, půjčovna kol, autobusová zastávka, pošta, bankomat. Penzion je situován v samém středu obce v těsné blízkosti tanečního parketu, kde se po celý rok konají různé společenské a kulturní akce.

http://www.dolni-dunajovice.cz/assets/File.ashx?id_org=2896&id_dokumenty=1834


Copyright @ 2019 Penzion1884, všechna práva vyhrazena